Liepājas draudze
Septītās dienas Adventistu Baznīca

Archive for jūlijs 2011

Pāce 2011

Šogad vis-Latvijas CM salidojums notika no 10-17 jūlijam, Pācē! Liepāja, kā katru gadu, atbrauca dažas dienas ātrāk, lai varētu sākt būvēt konstrukcijas. Citi klubi arī ir sākuši braukt ātrāk, lai varētu izvēlēties labāko teritoriju un labākos kokus konstrukcijām.
Nometne oficiāli sākās 11.jūlijā ar atklāšanas ceremoniju. Visi devās pie lielās telts, kur tika dziedātas Latvijas, Ceļa Meklētāju un Piedzīvojumu Meklētāju himnas, kā arī pacelti karogi. Un pēc tam jau arī bija laiks sākt pirmās nodarbības. Nodarbības notika visas nedēļas garumā, no pirmdienas līdz piektdienai. Kā ieņēmums bija ceturdiena, kad notika Lielais Pārgājiens. Šogad mums bija ļoti ekskluzīva nodarbība-zirgi. Šīs teritorijas saimniekam ir daudz zirgu, un mums bija šī vienreizējā iespēja mācīties par zirgiem… pat jāt ar tiem. Protams tā nebija vienīgā nodarbība. Bērni arī varēja apmeklēt origami, filcēšanu, stikla apgleznošanu, plastmasas pīnīšu pīšana, peldēšana u.c.
Kā jau minēju ceturdienā bija Lielais Pārgājiens, kurā bija pat 14 kontrolpunkti. Pārgājienā kopā piedalījās 16 komandas. Pārgājiens ilga apmēram 5 stundas (tas atkarīgs cik ātri bērni spēj iet). Ļoti paveicās klubiem, kas izgāja pirmie, jo dienas vidū sāka līt… un lietū viss ir daudz grūtāk.
Kā jau katru gadu, bija mācītājs, kurš runāja rīta un vakara sanāksmēs. Šogad mācītājs bija Klauss no Zviedrijas, kopā ar savu ģimeni. Piektdiena bija ļoti svarīga diena, vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt – eksāmeni nodarbībās! Bērni atkārtoja visu pierakstīto, mēģināja atcerēties visu vajadzīgo. Bet ne tāpēc vien šī diena bija tik svarīga – vakarā pēc sanāksmes bija kristības. Vieta bija izvēlēta tiešām skaista. Šis notikums bija ļoti aizkustinošs!
Sestdien varēja kārtīgi atpūsties un priecāties. Bija sagatavota īpaša spēle. Sākumā gan tā izklausījās ļoti sarežģīta, tomēr beigās atklājās, ka visu laiku ir tikai jābēg un kāds jāķer. Vakarā bija noslēguma ceremonija. Nevarēja pat saprast kā laiks tik ātri var paiet – tikai nesen bija atklāšana… Un tad jau atlika vairs tikai nojaukt konstrukcijas un doties mājās.
Ceru ka nākamā nometne pienāks ātrāk un tik ātri nepaies :-)
Ziņu arhīvs