Liepājas draudze
Septītās dienas Adventistu Baznīca

Archive for aprīlis 2010

Gatavojoties Cerības festivālam – atved draugu!

Līdzīgi, kā Jēzus māceklis un topošais apustulis Andrejs, prieka pilns par to, ka atradis Mesiju, steidzās šo priecīgo ziņu nest savam brālim Sīmanim (Jāņa 1:41-42), kustība „Andrejs” aicina kristiešus iepazīstināt savus draugus ar Labo Vēsti! Vairums cilvēku pieņem savā sirdī Kristu, pateicoties radu, draugu vai paziņu rūpēm.

AndrewCard_LATKustība Andrejs aicina kristiešus iedziļināties apkārtējo cilvēku dzīves priekos un sarežģījumos un sirdī apņemties regulāri lūgt par aptuveni 12 konkrētiem draugiem vai paziņām, kā arī pavadīt laiku kopā un apmeklēt festivālu. Ja vien veltīsim tikai 12 cilvēkiem vienu minūti ikdienas lūgšanu laika, mēs ticam, kaut kas patiešām var mainīties! Katram no mums vajadzētu sākt mobilizēti rīkoties, tā vienam otru iedrošinot!

Kustības kartītes var saņemt mūsu draudzes dievkalpojumos. Kad esi izlēmis piedalīties kustībā un aizpildījis kartīti, lūdzam atdot aizpildītu anketu ar ziņām par sevi un to, par cik cilvēkiem esi apņēmies lūgt. Šie dati tiks izmantoti, lai kopīgi lūgtu. Personas dati paliks anonīmi un tiks izmantoti tikai kustības vajadzībām.

Ziņu arhīvs