Liepājas draudze
Septītās dienas Adventistu Baznīca

Jaunā mācītāja priekšā stādīšanas dievkalpojums – 14.septembrī

14.septembrī, mūsu draudzes dievkalpojumā viesosies Adventistu Latvijas draudžu Savienības bīskaps – Vilnis Latgalis, lai ievadītu kalpošanā jauno Adventistu Liepājas draudzes palīgmācītāju – Līviju Baltrušaiti, kura šī gada jūlijā ir uzsākusi kalpošanu arī Adventistu Priekules draudzē, iepriekš veikusi dažāda veida kalpošanas Adventistu Baznīcā.

Aicinām piedalīties svētku dievkalpojumā, pēc tā būs iespēja uzdot jautājumus jaunievēlētajam bīskapam, kā arī pavadīt kopīgu laiku sadraudzībā un mielastā.

 

Dievkalpojuma foto mirkļus iespējams aplūkot mūsu draudzes lapā portālā draugiem.lv – www.draugiem.lv/liepajasdraudze

3 komentāri par “Jaunā mācītāja priekšā stādīšanas dievkalpojums – 14.septembrī”

Ieraksti komentāru

Ziņu arhīvs