Liepājas draudze
Septītās dienas Adventistu Baznīca

Archive for jūnijs 2010

Sieviešu kalpošanas diena

Mēs dzīvojam pasaulē, kur vairāk tiek vērtēts skaistums, spēks un bagātība, nekā cilvēka individualitāte. Tomēr šis problēma neattiecas tikai uz mūsu gadsimtu. Vēsturē un biogrāfijās mēs lasām par daudziem cilvēkiem no pagātnes, kas vēlējušies iegūt šis lietas, izvēlējušies ceļu, kas dažreiz atnes vieglu prieku, bet arī aizved pie nelaimēm un traģēdijām…
3.jūlija dievkalpojumā, kuru organizē Adventistu Liepājas draudzes Sieviešu kalpošanas nodaļa, mēs vēlamies lasīt Dieva Vārdu, un pārdomāt stāstu par Abigailu. Tomēr arī šajā stāstā pati lielākā atziņa norāda mums uz Jēzu. Abigailas atrašanās starp Dāvidu un Nābalu, upuris, kas bija nepieciešams viņas vīra dēļ, mums atgādina par Jēzu, kas lika sevi starp Dievu un cilvēkiem un saņēma sodu par visiem mūsu grēkiem, novēršot no mums Dieva dusmas.
Svētīgi miera nesēji, jo tie tiks saukti par Dieva bērniem. (Mat.5:9)

Mums ik dienas jāpieaug sadraudzībā ar Viņu, lūdzot un izplatot miera un lēnprātības garu. Mums jābūt konsekventiem  un uzticamiem mūsu vārdos un darbos. Mums praktiski jāpielieto laipnība un viesmīlība. Mums jādzīvo ar pazemību un apdomību, īstenojot to, ko Dievs paredz mums darīt. Mēs lūdzam, lai Svētais Gars nāk mums palīgā, lai mēs būtu kā dimanti Dārgakmeņu  Meistara rokās un dotu mums prieku redzēt, ko  Dievs dara mūsos, priekš mums, un tieši mums, un tieši mūsu draudzei.

Ziņu arhīvs