Liepājas draudze
Septītās dienas Adventistu Baznīca

Archive for maijs 2011

CM = DDD

DDD ir CM Draudzības Dienas Dūčos, jeb Atvērto Durvju Dienu noslēguma tusiņš, kas notiek mūsu bāzē Dūčos. 21. maijā (sestdiena) visi, kas vēlējās, devās uz Dūčiem. Visu sākām, kā vienmēr, ar ierindu un karoga pacelšanu dziedot Latvijas himnu. Tad bija brīvais laiks, kurā varēja darīt, ko vien grib… un parasti mēs gribam spēlēt futbolu, volejbolu un kāpt alpīnisma sienā.
Bija arī laiks kārtīgi iestiprināties, jo naktī bija gaidāms Nakts Pārgājiens. Pārgājiens sākās tieši pusnaktī un ilga 2 stundas. Bērniem bija jāveic dažādi uzdevumi, daži vieglāki, citi sarežģītāki, bet galā tika visi. Pavāri pat bija sagatavojuši nakts uzkodas pēc garā pārgājiena. Kad bijām vēl nodziedājuši dažas dziesmas, gājām gulēt.
No rīta bija iesildīšanās spēle, lai varētu kārtīgi pamosties, pēc tam brokastis. Tālāk sekoja spēle “Zaļā Pēda”, kurā, komandās pa divi vai trīs, bērni gāja pie vadītājiem meklēt kuram tad ir zaļākā pēda. Tomēr tik viegli nemaz nebija, jo vadītāji bija sagatavojuši uzdevumus, kurus izpildot tad varēja noskaidrot savas pēdas zaļumu.
Pēc tam atkal brīvais laiks un kad vēl bijā papusdienojuši… klāt arī noslēgums.

Tiksimies septembrī… :)
Ziņu arhīvs