Liepājas draudze
Septītās dienas Adventistu Baznīca

Archive for janvāris 2016

Lekciju ciklā “Līdzsvarota Dzīve” lekcija par Mentālo veselību

23.janvārī, plkst. 17:00 pie mums lekcija ciklā “Līdzsvarota Dzīve”, šoreiz par Mentālo veselību – kas tā ir, kur to atrast, kāpēc tā svarīga un kā par to rūpēties.
Lekciju vada Alla Nimmika. Alla šobrīd ir Adventistu Baznīcas, Baltijas Ūnijas Veselības kalpošanas vadītāja. Viņa ir absolvējusi medicīnas skolu, un strādājusi kā medmāsa. Apguvusi arī dažādus psiholoģijas kursus Tartu universitātē, kristīgo padomdošanu Ņūboldas koledžā, šobrīd turpina studijas Ņūboldas koledžā, pētot dažādus jautājumus, kas saistāmi ar vispārējo veselību un cilvēka fiziskās un mentālās labsajūtas saistību.
Viņa saka, ka mūsu veselība ir kā automašīnas četri riteņi – jums ir tikai viena caura riepa, bet jūs jau esat apdraudēti! Tāpat ir ar mūsu veselību – to veido vairāki aspekti – fiziskais, mentālais, sociālais un garīgais. Mūsu mentālā veselība ir tikpat svarīga kā fiziskā veselība, lai mēs dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi, kas dod apmierinājumu. Labā ziņa ir – Tu vari kaut ko darīt savas mentālās veselības labā, lai būtu enerģiskāks, lai tu būtu dzīvespriecīgs un, Tu vari veidot attiecības, kas sniedz prieku.

Ziņu arhīvs