Liepājas draudze
Septītās dienas Adventistu Baznīca

2014.gads Liepājā

Atskatoties uz 2014.gadu, mēs esam no sirds pateicīgi Dievam, par žēlastību un svētībām, ko esam piedzīvojuši.

Gads ir bijis spraigs –

Ik nedēļu esam tikušies dievkalpojumos, pie mums viesos ir bijuši B.Wiklanders (tobrīd TED prezidents), V.Zilgalvis (tobrīd BAUC prezidents), V.Latgalis (SDA LDS bīskaps/prezidents), A.Āriņš (SDA LDS bīskapa vietnieks), Ģ.Rozners (SDA LDS sekretārs, izdevniecības Patmos vadītājs), Z.Laudurgs (BAUC mantzinis), G.Bukalders (BAUC sekretārs), A.Roderts (Veselības kalpošanas nodaļas vadītājs), T.Vilnis (Mācītāju nodaļas vadītājs), I.Roderts (Rīgas 1.draudzes mācītājs), un O.Incenbergs (mācītājs emeritus), N.Adats un Valmieras vīru kvartets, jūnijā tika veikts dievkalpojuma radio ieraksts. Esam organizējuši Sieviešu kalpošanas nodaļas dievkalpojumu, pievērsušies Ģimenes kalpošanas nodaļas ieteikumiem, mums ir bijuši Lūgšanu nedēļai veltīti dievkalpojumi un 10 Lūgšanu dienām, esam dāvinājuši Misijas grāmatu un organizējuši Bērnu svētīšanas dievkalpojumu, un CM dievkalpojumu. Neiztrūkstoši ir Lieldienu un Ziemassvētku dievkalpojumi.

Esam organizējuši deviņus Bērnu draudzes dievkalpojumus, kur kopā esam līmējuši, zīmējuši, krāsojuši, veidojuši, muzicējuši, klausījušies, rādījuši un vārījuši, un baudījuši. Mums prieks, ka Dievs devis kalpotājus, un pievienojis jaunus un atsaucīgus brīvprātīgos, mums prieks, ka mūsu komandā ir draugi no Aizputes un Priekules draudzēm, un mūsu draugi, kurus esam iepazinuši pašā Bērnu draudzē.

Mūsu Ceļa meklētāji – Liepājas Lauvas, vienmēr gatavi kalpot, ik nedēļu tiekas sestdienās plkst. 13:00, lai pētītu Bībeli, lai apgūtu dažādas prasmes un iemaņas. Bijuši nometnē, un ciemos pie ventspilniekiem, uzņēmuši ventspilniekus Liepājā, gājuši pārgājienos rudenī un pavasarī, bijuši Dūčos, kur palīdzējuši kā nu vien pratuši.Un jau tradicionāli – CIRVIS! – augusta pēdējā svētdienā, ekstrēms, ar izdzīvošanas elementiem, komandu saliedēšanas pasākums. Un jaunie ģitāristi savas prasmes attīsta divas reizes nedēļā, skolotāja Roberta vadībā.

Maijā pie mums bija The World Race misionāres, visu mēnesi kalpodamas Dievam, vietā, kur vadītas. Mēs mācījāmies angļu valodu, dalījāmies garīgās pārdomās, apmeklējām pilsētas skolas, lai dalītos zināšanās par brīvprātīgo darbu, piedalījāmies Lielajā pavasara talkā, meitenes liecināja dievkalpojumos Liepājā un Priekulē, kalpoja ļoti praktiski draudzē un labdarības koncertā arī bija klāt!

Jā, maijā mēs organizējām labdarības koncertus, lai vāktu līdzekļus draudzes nama jumta remontam. Vai zini kā ir, ka lietus laikā sāk pilēt uz galvas, telpās, mēs zinām, un mēs gribam to novērst! Mēs dažādos veidos turpinām vākt līdzekļus, lai labotu jumtu, kas godam nokalpojis gadus. Ja vēlies mums palīdzēt sazinies ar draudzes mācītāju Līviju (skat.kontakti) vai izmanto iespēju ziedot ar internetbankas starpniecību! Paldies, Tev!

Un vasara – jūnijā mums bija Debesmannā Dūčos un augustā Diena ar draugiem Dūčos! Mēs bijām kopā, mums bija radošās darbnīcas un sporta spēles, svētbrīži un nakts pārgājiens, un pusdienas, un brīvais laiks kopā ar draugiem, un sarunas un jautājumi vecākiem. Un mums patika!

Augustā mums bija arī draudzes brīvdiena Dūčos, mēs dalījāmies piedzīvojumos, vārījām ziepes, spēlējām sporta spēles, un iepazināmies ar ALFU, un izgājām cauri Lūgšanu stacijām.

Esam organizējuši arī piecus lektorijus, sākot ar pavasari, un mēs runājām par: Ģimenes attiecībām, par koučingu, par talantiem un Vakarēdienu. Arī šogad mēs turpināsim tos organizēt!

Mēs attīstām mazo grupu kalpošanu, apmeklējam seminārus un konferences. Labdarības nodaļa veiksmīgi sadarbojas ar palīdzības organizācijām ORA un ADRA, un mēs to novērtējam!

Šis gads ir bijis košs, ir bijuši priecīgi brīži, un skumjas atvadas, un tomēr, visam pāri esam jutuši, ka Dieva nodoms saviem ļaudīm ir labs. Mēs esam pateicīgi par iespējām kalpot, par doto spēku, un Viņa žēlastībā turpināt gatavi būt šajā vietā Viņa bērni!

Vēlies apskatīt piedzīvoto fotogrāfijās, re te – http://www.draugiem.lv/liepajasdraudze/

Mēs tiekamies sestdienās, plkst. 11:00, K.Uliha ielā 70,

tur Tu vari mūs satikt, un ieraudzīt, un jautāt, un parunāt, un mēs Tev izstāstīsim, ko te piemirsuši, ko nevar vārdos uzrakstīt, un iespējams, tiksimies arī citos pasākumos!

Ieraksti komentāru

Ziņu arhīvs